295 000 €
4214 €/m²
Property 36572 photo 1
Property 36572 photo 2
Property 36572 photo 3
Property 36572 photo 4
Property 36572 photo 5
Property 36572 photo 6
Property 36572 photo 7
Property 36572 photo 8
Property 36572 photo 9
Property 36572 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2014
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 10397
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 5769 €/m²
  • Kod objekta 65576
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66017
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 4225 €/m²
  • Kod objekta 65368
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 65017
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4366 €/m²
  • Kod objekta 65316
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod objekta 56981
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65318
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 10489
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter