550 000 €
2657 €/m²
Property 63396 photo 1
Property 63396 photo 2
Property 63396 photo 3
Property 63396 photo 4
Property 63396 photo 5
Property 63396 photo 6
Property 63396 photo 7
Property 63396 photo 8
Property 63396 photo 9
Property 63396 photo 10
Property 63396 photo 11
Property 63396 photo 12
Property 63396 photo 13
Property 63396 photo 14
Property 63396 photo 15
Property 63396 photo 16
Property 63396 photo 17
Property 63396 photo 18
Property 63396 photo 19
Property 63396 photo 20
Property 63396 photo 21
Property 63396 photo 22
Property 63396 photo 23
Property 63396 photo 24
Property 63396 photo 25
Property 63396 photo 26
Property 63396 photo 27
Property 63396 photo 28
Property 63396 photo 29
Property 63396 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodajumezoneta od 207 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod objekta 57981
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod objekta 61585
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 29965
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod objekta 65895
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 61592
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
590 000 € 2681 €/m²
  • Kod objekta 50730
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 61447
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod objekta 65142
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod objekta 56626
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 4621 €/m²
  • Kod objekta 63730
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 3220 m

Prijava za Newsletter