860 000 €
5931 €/m²
Property 65063 photo 1
Property 65063 photo 2
Property 65063 photo 3
Property 65063 photo 4
Property 65063 photo 5
Property 65063 photo 6
Property 65063 photo 7
Property 65063 photo 8
Property 65063 photo 9
Property 65063 photo 10
Property 65063 photo 11
Property 65063 photo 12
Property 65063 photo 13
Property 65063 photo 14
Property 65063 photo 15
Property 65063 photo 16
Property 65063 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2010
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: C
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodajumezoneta od 145 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 4. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, lift, garaža, grejanje, alarm.

Za prodaju
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod objekta 65134
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod objekta 63791
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod objekta 65894
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod objekta 3090
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod objekta 57987
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter