290 000 €
4203 €/m²
Property 65070 photo 1
Property 65070 photo 2
Property 65070 photo 3
Property 65070 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 69 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 4202 €/m²
  • Kod objekta 65070
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 65292
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 2886 €/m²
  • Kod objekta 58206
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 36590
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 65005
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 1991 €/m²
  • Kod objekta 34721
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter