375 000 €
5137 €/m²
Property 61611 photo 1
Property 61611 photo 2
Property 61611 photo 3
Property 61611 photo 4
Property 61611 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Podno grejanje
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 73 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
470 000 € 5595 €/m²
  • Kod objekta 61620
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod objekta 64614
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 66045
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
325 000 € 3532 €/m²
  • Kod objekta 58273
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 3195 €/m²
  • Kod objekta 57576
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 57578
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod objekta 61615
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 64543
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter