235 000 €
1992 €/m²
Property 34721 photo 1
Property 34721 photo 2
Property 34721 photo 3
Property 34721 photo 4
Property 34721 photo 5
Property 34721 photo 6
Property 34721 photo 7
Property 34721 photo 8
Property 34721 photo 9
Property 34721 photo 10
Property 34721 photo 11
Property 34721 photo 12
Property 34721 photo 13
Property 34721 photo 14
Property 34721 photo 15
Property 34721 photo 16
Property 34721 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52533
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 54691
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64546
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 48551
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 65565
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter