265 000 €
3841 €/m²
Property 65005 photo 1
Property 65005 photo 2
Property 65005 photo 3
Property 65005 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 69 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod objekta 62663
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2886 €/m²
  • Kod objekta 58206
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
299 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 59899
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
215 000 € 3706 €/m²
  • Kod objekta 65295
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 62767
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4821 €/m²
  • Kod objekta 65763
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65703
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod objekta 62082
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter