380 000 €
2111 €/m²
Property 36590 photo 1
Property 36590 photo 2
Property 36590 photo 3
Property 36590 photo 4
Property 36590 photo 5
Property 36590 photo 6
Property 36590 photo 7
Property 36590 photo 8
Property 36590 photo 9
Property 36590 photo 10
Property 36590 photo 11
Property 36590 photo 12
Property 36590 photo 13
Property 36590 photo 14
Property 36590 photo 15

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2013
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 3
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 180 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, 2 dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, 2 WC. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, alarm.

Za prodaju
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod objekta 57577
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 6379 €/m²
  • Kod objekta 61622
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod objekta 59963
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43058
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod objekta 61615
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
470 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 66045
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 57578
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65703
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter