810 000 €
5063 €/m²
Property 64965 photo 1
Property 64965 photo 2
Property 64965 photo 3
Property 64965 photo 4
Property 64965 photo 5
Property 64965 photo 6
Property 64965 photo 7
Property 64965 photo 8
Property 64965 photo 9
Property 64965 photo 10
Property 64965 photo 11
Property 64965 photo 12
Property 64965 photo 13
Property 64965 photo 14
Property 64965 photo 15
Property 64965 photo 16
Property 64965 photo 17
Property 64965 photo 18
Property 64965 photo 19
Property 64965 photo 20
Property 64965 photo 21
Property 64965 photo 22
Property 64965 photo 23
Property 64965 photo 24
Property 64965 photo 25
Property 64965 photo 26
Property 64965 photo 27
Property 64965 photo 28
Property 64965 photo 29
Property 64965 photo 30
Property 64965 photo 31
Property 64965 photo 32
Property 64965 photo 33
Property 64965 photo 34
Property 64965 photo 35
Property 64965 photo 36

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1982
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodajumezoneta od 160 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod objekta 64179
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 58918
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod objekta 58923
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod objekta 65894
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod objekta 23110
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod objekta 62558
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod objekta 57987
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter