800 000 €
6299 €/m²
Property 64179 photo 1
Property 64179 photo 2
Property 64179 photo 3
Property 64179 photo 4
Property 64179 photo 5
Property 64179 photo 6
Property 64179 photo 7
Property 64179 photo 8
Property 64179 photo 9
Property 64179 photo 10
Property 64179 photo 11
Property 64179 photo 12
Property 64179 photo 13
Property 64179 photo 14
Property 64179 photo 15
Property 64179 photo 16
Property 64179 photo 17
Property 64179 photo 18
Property 64179 photo 19
Property 64179 photo 20

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodajumezoneta od 127 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 4. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod objekta 64880
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 58918
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod objekta 65895
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod objekta 64215
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod objekta 62730
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod objekta 64179
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter