1 100 000 €
7586 €/m²
Property 62558 photo 1
Property 62558 photo 2
Property 62558 photo 3
Property 62558 photo 4
Property 62558 photo 5
Property 62558 photo 6
Property 62558 photo 7
Property 62558 photo 8
Property 62558 photo 9
Property 62558 photo 10
Property 62558 photo 11
Property 62558 photo 12
Property 62558 photo 13
Property 62558 photo 14
Property 62558 photo 15
Property 62558 photo 16
Property 62558 photo 17
Property 62558 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Type of flooring: wood
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodajumezoneta od 145 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod objekta 3090
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 61407
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57179
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod objekta 65676
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod objekta 62558
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Kod objekta 64958
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod objekta 65226
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod objekta 66049
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod objekta 8404
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter