Property 64894 photo 1
Property 64894 photo 2
Property 64894 photo 3
Property 64894 photo 4
Property 64894 photo 5
Property 64894 photo 6
Property 64894 photo 7
Property 64894 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 130 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m na Kritu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i zajednički bazen, klima uređaj, baštu, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
156 000 € 1950 €/m²
  • Kod objekta 61395
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 63234
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
267 000 € 2495 €/m²
  • Kod objekta 49035
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
225 000 € 4017 €/m²
  • Kod objekta 62165
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 64486
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Ekskluzivni Za prodaju
228 000 € 4560 €/m²
  • Kod objekta 66020
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter