181 700 €
4659 €/m²
Property 61857 photo 1
Property 61857 photo 2
Property 61857 photo 3
Property 61857 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju stan od 39 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
255 000 € 2550 €/m²
  • Kod objekta 62028
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 64874
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
183 000 € 4575 €/m²
  • Kod objekta 64894
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 61689
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 5030 €/m²
  • Kod objekta 61898
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 62902
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
228 000 € 4560 €/m²
  • Kod objekta 66020
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter