200 000 € 192 000 €
2133 €/m²
Property 46845 photo 1
Property 46845 photo 2
Property 46845 photo 3
Property 46845 photo 4
Property 46845 photo 5
Property 46845 photo 6
Property 46845 photo 7
Property 46845 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2013
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od grada: 0,05 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Satelitska televizija
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje, ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 64486
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62170
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63322
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod objekta 61690
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 61689
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 54689
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 1623 €/m²
  • Kod objekta 54693
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter