240 000 € 215 000 €
4135 €/m²
Property 50498 photo 1
Property 50498 photo 2
Property 50498 photo 3
Property 50498 photo 4
Property 50498 photo 5
Property 50498 photo 6
Property 50498 photo 7
Property 50498 photo 8
Property 50498 photo 9
Property 50498 photo 10
Property 50498 photo 11
Property 50498 photo 12
Property 50498 photo 13
Property 50498 photo 14
Property 50498 photo 15
Property 50498 photo 16
Property 50498 photo 17
Property 50498 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Sprat: 2. sprat
  • Broj soba: 1
  • Udaljeno od mora: 40 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Parking
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m na Kritu. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 64486
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod objekta 56909
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 63234
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 61390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50278
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62170
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 61689
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63322
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
282 312 € 4481 €/m²
  • Kod objekta 61854
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter