800 000 €
3265 €/m²
Property 64888 photo 1
Property 64888 photo 2
Property 64888 photo 3
Property 64888 photo 4
Property 64888 photo 5
Property 64888 photo 6
Property 64888 photo 7
Property 64888 photo 8
Property 64888 photo 9
Property 64888 photo 10
Property 64888 photo 11
Property 64888 photo 12
Property 64888 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 245 kv.m na Atici. u podrumu se sastoji od kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
650 000 € 1969 €/m²
  • Kod objekta 24120
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
652 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 12945
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
660 000 € 6947 €/m²
  • Kod objekta 27967
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 7727
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 41560
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
760 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 22807
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter