760 000 €
2923 €/m²
Property 22807 photo 1
Property 22807 photo 2
Property 22807 photo 3
Property 22807 photo 4
Property 22807 photo 5
Property 22807 photo 6
Property 22807 photo 7
Property 22807 photo 8
Property 22807 photo 9
Property 22807 photo 10
Property 22807 photo 11
Property 22807 photo 12
Property 22807 photo 13
Property 22807 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1993
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 260 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, baštu, travnjak, roštilj.

Za prodaju
850 000 € 2266 €/m²
  • Kod objekta 51008
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
830 000 € 2184 €/m²
  • Kod objekta 23004
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 30273
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
650 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 29458
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
800 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 15474
  • Kvadratura 464 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 38393
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 30360
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4223
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter