Prodaja - Kuća 95 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
660 000 €
6947 €/m²
Property 27967 photo 1
Property 27967 photo 2
Property 27967 photo 3
Property 27967 photo 4
Property 27967 photo 5
Property 27967 photo 6
Property 27967 photo 7
Property 27967 photo 8
Property 27967 photo 9
Property 27967 photo 10
Property 27967 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 95 kv.m na Atici. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu.

Za prodaju
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 7503
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 23473
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
960 000 € 3542 €/m²
  • Kod objekta 13556
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
600 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 30111
  • Kvadratura 505 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
610 000 € 2440 €/m²
  • Kod objekta 58268
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
700 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4223
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 1827 €/m²
  • Kod objekta 14276
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter