Property 12945 photo 1
Property 12945 photo 2
Property 12945 photo 3
Property 12945 photo 4
Property 12945 photo 5
Property 12945 photo 6
Property 12945 photo 7
Property 12945 photo 8
Property 12945 photo 9
Property 12945 photo 10
Property 12945 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 211 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
760 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 22807
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4223
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
950 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 14724
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 8115
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
800 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 64888
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 23473
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
975 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 30734
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
704 000 € 2707 €/m²
  • Kod objekta 13601
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter