Prodaja - Kuća 330 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
650 000 €
1970 €/m²
Property 24120 photo 1
Property 24120 photo 2
Property 24120 photo 3
Property 24120 photo 4
Property 24120 photo 5
Property 24120 photo 6
Property 24120 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 11
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 330 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, lift, garaža, ostavu.

Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
530 000 € 1827 €/m²
  • Kod objekta 14276
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 38390
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 41560
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
600 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 30111
  • Kvadratura 505 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
950 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 14724
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 7497
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter