Prodaja - Kuća 330 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Paiania
1 100 000 € 800 000 €
2424 €/m²
Property 6810 photo 1
Property 6810 photo 2
Property 6810 photo 3
Property 6810 photo 4
Property 6810 photo 5
Property 6810 photo 6
Property 6810 photo 7
Property 6810 photo 8
Property 6810 photo 9
Property 6810 photo 10
Property 6810 photo 11
Property 6810 photo 12
Property 6810 photo 13
Property 6810 photo 14
Property 6810 photo 15
Property 6810 photo 16
Property 6810 photo 17
Property 6810 photo 18
Property 6810 photo 19
Property 6810 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1983
  • Godina renoviranja: 2007
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 330 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, travnjak, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 28611
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56683
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
900 000 € 1651 €/m²
  • Kod objekta 47148
  • Kvadratura 545 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 000 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 3999
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
980 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 13074
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 400 000 € 2089 €/m²
  • Kod objekta 3998
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34925
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter