650 000 €
2364 €/m²
Property 41560 photo 1
Property 41560 photo 2
Property 41560 photo 3
Property 41560 photo 4
Property 41560 photo 5
Property 41560 photo 6
Property 41560 photo 7
Property 41560 photo 8
Property 41560 photo 9
Property 41560 photo 10
Property 41560 photo 11
Property 41560 photo 12
Property 41560 photo 13
Property 41560 photo 14
Property 41560 photo 15
Property 41560 photo 16
Property 41560 photo 17
Property 41560 photo 18
Property 41560 photo 19
Property 41560 photo 20
Property 41560 photo 21
Property 41560 photo 22
Property 41560 photo 23
Property 41560 photo 24
Property 41560 photo 25
Property 41560 photo 26
Property 41560 photo 27
Property 41560 photo 28
Property 41560 photo 29
Property 41560 photo 30
Property 41560 photo 31
Property 41560 photo 32
Property 41560 photo 33
Property 41560 photo 34
Property 41560 photo 35
Property 41560 photo 36
Property 41560 photo 37
Property 41560 photo 38
Property 41560 photo 39

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 275 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm.

Za prodaju
530 000 € 1827 €/m²
  • Kod objekta 14276
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
650 000 € 1625 €/m²
  • Kod objekta 29458
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 38393
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
870 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 5663
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
700 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4223
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
660 000 € 6947 €/m²
  • Kod objekta 27967
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
785 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 13520
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
760 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 22807
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 11012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter