850 000 € 800 000 €
2162 €/m²
Property 41928 photo 1
Property 41928 photo 2
Property 41928 photo 3
Property 41928 photo 4
Property 41928 photo 5
Property 41928 photo 6
Property 41928 photo 7
Property 41928 photo 8
Property 41928 photo 9
Property 41928 photo 10
Property 41928 photo 11
Property 41928 photo 12
Property 41928 photo 13
Property 41928 photo 14
Property 41928 photo 15
Property 41928 photo 16
Property 41928 photo 17
Property 41928 photo 18
Property 41928 photo 19
Property 41928 photo 20
Property 41928 photo 21
Property 41928 photo 22
Property 41928 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 370 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4223
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod objekta 23481
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 39060
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Kod objekta 21817
  • Kvadratura 430 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 000 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 7177
  • Kvadratura 420 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 150 000 € 5299 €/m²
  • Kod objekta 62380
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 66082
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
900 000 € 1651 €/m²
  • Kod objekta 47148
  • Kvadratura 545 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Kod objekta 4837
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter