715 000 €
5500 €/m²
Property 64856 photo 1
Property 64856 photo 2
Property 64856 photo 3
Property 64856 photo 4
Property 64856 photo 5
Property 64856 photo 6
Property 64856 photo 7
Property 64856 photo 8
Property 64856 photo 9
Property 64856 photo 10
Property 64856 photo 11
Property 64856 photo 12
Property 64856 photo 13

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1987
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: marble,wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 950 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju stan od 130 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50894
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
580 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 36378
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 6393 €/m²
  • Kod objekta 65771
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 62009
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
695 000 € 5696 €/m²
  • Kod objekta 65652
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
960 000 € 7007 €/m²
  • Kod objekta 50743
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod objekta 65339
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter