Prodaja - Stan 240 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
600 000 €
2500 €/m²
Property 50894 photo 1
Property 50894 photo 2
Property 50894 photo 3
Property 50894 photo 4
Property 50894 photo 5
Property 50894 photo 6
Property 50894 photo 7
Property 50894 photo 8
Property 50894 photo 9
Property 50894 photo 10
Property 50894 photo 11
Property 50894 photo 12
Property 50894 photo 13
Property 50894 photo 14
Property 50894 photo 15
Property 50894 photo 16
Property 50894 photo 17
Property 50894 photo 18
Property 50894 photo 19
Property 50894 photo 20
Property 50894 photo 21
Property 50894 photo 22
Property 50894 photo 23
Property 50894 photo 24
Property 50894 photo 25
  • Kod objekta 50894
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 240 m²
  • Površina placa 139 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Godina izgradnje: 1967
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju stan od 240 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, baštu.

Za prodaju
485 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 66050
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod objekta 65448
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 6198 €/m²
  • Kod objekta 65769
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod objekta 65343
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter