890 000 €
4450 €/m²
Property 62009 photo 1
Property 62009 photo 2
Property 62009 photo 3
Property 62009 photo 4
Property 62009 photo 5
Property 62009 photo 6
Property 62009 photo 7
Property 62009 photo 8
Property 62009 photo 9
Property 62009 photo 10
Property 62009 photo 11
Property 62009 photo 12
Property 62009 photo 13
Property 62009 photo 14
Property 62009 photo 15
Property 62009 photo 16
Property 62009 photo 17
Property 62009 photo 18

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1953
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 200 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
840 000 € 6315 €/m²
  • Kod objekta 65020
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
910 000 € 7459 €/m²
  • Kod objekta 64957
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod objekta 64248
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 6198 €/m²
  • Kod objekta 65769
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod objekta 58091
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod objekta 64234
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Kod objekta 58417
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter