580 000 €
6170 €/m²
Property 36378 photo 1
Property 36378 photo 2
Property 36378 photo 3
Property 36378 photo 4
Property 36378 photo 5
Property 36378 photo 6
Property 36378 photo 7
Property 36378 photo 8
Property 36378 photo 9
Property 36378 photo 10
Property 36378 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 94 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod objekta 65448
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 65133
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 57679
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod objekta 50958
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60367
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
855 000 € 7008 €/m²
  • Kod objekta 64945
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
675 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 56769
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter