780 000 €
6393 €/m²
Property 65771 photo 1
Property 65771 photo 2
Property 65771 photo 3
Property 65771 photo 4
Property 65771 photo 5
Property 65771 photo 6
Property 65771 photo 7
Property 65771 photo 8
Property 65771 photo 9
Property 65771 photo 10
Property 65771 photo 11
Property 65771 photo 12
Property 65771 photo 13
Property 65771 photo 14
Property 65771 photo 15
Property 65771 photo 16
Property 65771 photo 17
Property 65771 photo 18
Property 65771 photo 19
Property 65771 photo 20
Property 65771 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 2028
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 122 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
750 000 € 6198 €/m²
  • Kod objekta 65769
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 56370
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
745 000 € 4656 €/m²
  • Kod objekta 34315
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 6896 €/m²
  • Kod objekta 36956
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod objekta 64741
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod objekta 58091
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod objekta 64413
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter