695 000 €
5697 €/m²
Property 65652 photo 1
Property 65652 photo 2
Property 65652 photo 3
Property 65652 photo 4
Property 65652 photo 5
Property 65652 photo 6
Property 65652 photo 7
Property 65652 photo 8
Property 65652 photo 9
Property 65652 photo 10
Property 65652 photo 11
Property 65652 photo 12
Property 65652 photo 13
Property 65652 photo 14
Property 65652 photo 15
Property 65652 photo 16
Property 65652 photo 17
Property 65652 photo 18
Property 65652 photo 19
Property 65652 photo 20
Property 65652 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 122 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 5652 €/m²
  • Kod objekta 64139
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 4320 €/m²
  • Kod objekta 38732
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 65133
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
745 000 € 4656 €/m²
  • Kod objekta 34315
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 34147
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
910 000 € 7459 €/m²
  • Kod objekta 64957
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter