295 000 €
3391 €/m²
Property 63307 photo 1
Property 63307 photo 2
Property 63307 photo 3
Property 63307 photo 4
Property 63307 photo 5
Property 63307 photo 6
Property 63307 photo 7
Property 63307 photo 8
Property 63307 photo 9

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1980
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju stan od 87 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i tende, lift, grejanje.

Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 66016
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod objekta 63823
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65768
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter