450 000 € 440 000 €
4889 €/m²
Property 62641 photo 1
Property 62641 photo 2
Property 62641 photo 3
Property 62641 photo 4
Property 62641 photo 5
Property 62641 photo 6
Property 62641 photo 7
Property 62641 photo 8
Property 62641 photo 9
Property 62641 photo 10
Property 62641 photo 11
Property 62641 photo 12
Property 62641 photo 13
Property 62641 photo 14
Property 62641 photo 15
Property 62641 photo 16
Property 62641 photo 17
Property 62641 photo 18
Property 62641 photo 19
Property 62641 photo 20

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod objekta 65339
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
411 000 € 4670 €/m²
  • Kod objekta 58959
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
491 000 € 4676 €/m²
  • Kod objekta 58952
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
378 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 56725
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
479 000 € 4650 €/m²
  • Kod objekta 58964
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 64296
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter