Property 59803 photo 1
Property 59803 photo 2
Property 59803 photo 3
Property 59803 photo 4
Property 59803 photo 5
Property 59803 photo 6
Property 59803 photo 7
Property 59803 photo 8
Property 59803 photo 9

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 79 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
275 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 66014
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
420 000 € 7241 €/m²
  • Kod objekta 65475
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 65813
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod objekta 65216
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter