74 800 €
63 €/m²
Property 64677 photo 1
Property 64677 photo 2
Property 64677 photo 3
Property 64677 photo 4
Property 64677 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1170 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 800 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 39447
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
69 900 € 224 €/m²
  • Kod objekta 63410
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
100 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 49098
  • Kvadratura 2375 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
80 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 45331
  • Kvadratura 9363 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
75 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 61179
  • Kvadratura 905 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
80 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 47058
  • Kvadratura 309 m²
  • Udaljenost od mora 9300 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 65845
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
75 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42790
  • Kvadratura 944 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 57113
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 837 m
Za prodaju
63 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 64281
  • Kvadratura 1236 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter