63 000 €
50 €/m²
Property 64281 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1236 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
85 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52547
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56754
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56829
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
86 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 62729
  • Kvadratura 2785 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
70 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 30724
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
65 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 18508
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Kod objekta 26770
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
60 000 € 576 €/m²
  • Kod objekta 43131
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 49 m

Prijava za Newsletter