69 900 €
224 €/m²
Property 63410 photo 1
Property 63410 photo 2
Property 63410 photo 3
Property 63410 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 312 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
65 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56832
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
102 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 48429
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
65 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 36882
  • Kvadratura 5235 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
64 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 29556
  • Kvadratura 489 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
80 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 63108
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 56830
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter