80 000 €
258 €/m²
Property 47058 photo 1
Property 47058 photo 2
Property 47058 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 309 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m.

Za prodaju
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Kod objekta 51865
  • Kvadratura 1346 m²
  • Udaljenost od mora 580 m
Za prodaju
75 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 61179
  • Kvadratura 905 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
110 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 52064
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
115 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 62016
  • Kvadratura 5343 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
102 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 63400
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
95 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 43342
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1010 m
Za prodaju
75 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 59115
  • Kvadratura 805 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
89 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 57727
  • Kvadratura 2031 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
70 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 30724
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter