85 000 € 75 000 €
38 €/m²
Property 57113 photo 1
Property 57113 photo 2
Property 57113 photo 3
Property 57113 photo 4
Property 57113 photo 5
Property 57113 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 837 m
  • Udaljenost od aerodroma: 67 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1940 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 194 kv.m.

Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
69 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 42777
  • Kvadratura 4189 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 50410
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
75 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 50711
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
120 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 56751
  • Kvadratura 3732 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
86 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 62729
  • Kvadratura 2785 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
80 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 63108
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
75 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 61179
  • Kvadratura 905 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 54604
  • Kvadratura 2199 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 54416
  • Kvadratura 1658 m²
  • Udaljenost od mora 580 m

Prijava za Newsletter