2 935 000 €
29 €/m²
Property 64251 photo 1
Property 64251 photo 2
Property 64251 photo 3
Property 64251 photo 4
Property 64251 photo 5
Property 64251 photo 6
Property 64251 photo 7
Property 64251 photo 8
Property 64251 photo 9
Property 64251 photo 10
Property 64251 photo 11
Property 64251 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Golden Visa

Opis

Na prodaju Zemljište od 100000 kv.m. na Kritu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
2 830 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 36085
  • Kvadratura 19017 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 57935
  • Kvadratura 40453 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39997
  • Kvadratura 41865 m²
  • Udaljenost od mora 330 m
Za prodaju
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod objekta 12484
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 43580
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 18 m
Za prodaju
3 150 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 22430
  • Kvadratura 45000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 29228
  • Kvadratura 2070 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 38747
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38260
  • Kvadratura 50000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 500 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 48899
  • Kvadratura 391200 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter