2 500 000 €
6 €/m²
Property 48899 photo 1
Property 48899 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 391200 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 29228
  • Kvadratura 2070 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 62848
  • Kvadratura 4112 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38260
  • Kvadratura 50000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
3 150 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 22430
  • Kvadratura 45000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39997
  • Kvadratura 41865 m²
  • Udaljenost od mora 330 m
Za prodaju
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod objekta 12484
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 16555
  • Kvadratura 17934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod objekta 49950
  • Kvadratura 5256 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44015
  • Kvadratura 15503 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter