2 830 000 €
148 €/m²
Property 36085 photo 1
Property 36085 photo 2
Property 36085 photo 3
Property 36085 photo 4
Property 36085 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 59 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 19017 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42922
  • Kvadratura 2129 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38260
  • Kvadratura 50000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 830 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 36085
  • Kvadratura 19017 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64251
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 64250
  • Kvadratura 96000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 29228
  • Kvadratura 2070 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 346 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50279
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 57935
  • Kvadratura 40453 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod objekta 12484
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39997
  • Kvadratura 41865 m²
  • Udaljenost od mora 330 m

Prijava za Newsletter