Prodaja - Zemljište 45000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Retimno Rethimno
3 150 000 €
70 €/m²
Property 22430 photo 1
Property 22430 photo 2
Property 22430 photo 3
Property 22430 photo 4
Property 22430 photo 5
Property 22430 photo 6
Property 22430 photo 7
Property 22430 photo 8
Property 22430 photo 9
Property 22430 photo 10
Property 22430 photo 11
Property 22430 photo 12
Property 22430 photo 13
Property 22430 photo 14
Property 22430 photo 15
Property 22430 photo 16
Property 22430 photo 17

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 45000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 45000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 50803
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 830 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 36085
  • Kvadratura 19017 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42922
  • Kvadratura 2129 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 57935
  • Kvadratura 40453 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
3 300 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 31004
  • Kvadratura 28800 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39997
  • Kvadratura 41865 m²
  • Udaljenost od mora 330 m
Za prodaju
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 30725
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 38747
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
3 000 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 33304
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod objekta 12484
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter