3 750 000 €
92 €/m²
Property 57935 photo 1
Property 57935 photo 2
Property 57935 photo 3
Property 57935 photo 4
Property 57935 photo 5
Property 57935 photo 6
Property 57935 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 40453 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 8000 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22950
  • Kvadratura 38652 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 40241
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 57935
  • Kvadratura 40453 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
3 300 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 31004
  • Kvadratura 28800 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 43580
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 18 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 38747
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
4 000 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 33298
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39997
  • Kvadratura 41865 m²
  • Udaljenost od mora 330 m
Za prodaju
4 798 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 31239
  • Kvadratura 1116000 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
4 000 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 9412
  • Kvadratura 39030 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter