Prodaja - Zemljište 15000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Kolimvari
Na upit
Property 38747 photo 1
Property 38747 photo 2
Property 38747 photo 3
Property 38747 photo 4
Property 38747 photo 5
Property 38747 photo 6
Property 38747 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 15000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 4000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
69 900 € 224 €/m²
  • Kod objekta 63410
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
40 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 65486
  • Kvadratura 5664 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod objekta 65575
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 63235
  • Kvadratura 4184 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
290 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 65314
  • Kvadratura 1395 m²
  • Udaljenost od mora 72 m
Za prodaju
150 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65428
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64066
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter