Prodaja - Zemljište 570 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Bilten
2 750 000 €
4824 €/m²
Property 12484 photo 1
Property 12484 photo 2
Property 12484 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2,6
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 570 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1480 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod objekta 41749
  • Kvadratura 5400 m²
  • Udaljenost od mora 370 m
Za prodaju
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47235
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
4 000 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 33298
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
2 346 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50279
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39997
  • Kvadratura 41865 m²
  • Udaljenost od mora 330 m
Za prodaju
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38260
  • Kvadratura 50000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod objekta 12484
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 43580
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 18 m
Za prodaju
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 57935
  • Kvadratura 40453 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 64250
  • Kvadratura 96000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter