Na upit
Property 39997 photo 1
Property 39997 photo 2
Property 39997 photo 3
Property 39997 photo 4
Property 39997 photo 5
Property 39997 photo 6
Property 39997 photo 7
Property 39997 photo 8
Property 39997 photo 9
Property 39997 photo 10
Property 39997 photo 11
Property 39997 photo 12
Property 39997 photo 13
Property 39997 photo 14
Property 39997 photo 15
Property 39997 photo 16
Property 39997 photo 17

Detalji

  • Udaljeno od mora: 330 m
  • Udaljenost od grada: 1,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 41865 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 618 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
215 000 € 268 €/m²
  • Kod objekta 65280
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
160 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 65747
  • Kvadratura 51985 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
320 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 63746
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 1280 m
Za prodaju
320 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 63954
  • Kvadratura 1613 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
200 000 € 278 €/m²
  • Kod objekta 65098
  • Kvadratura 719 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 63741
  • Kvadratura 21096 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
590 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 65038
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
300 000 € 603 €/m²
  • Kod objekta 65123
  • Kvadratura 497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter