Property 29228 photo 1
Property 29228 photo 2
Property 29228 photo 3
Property 29228 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 21
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2070 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39997
  • Kvadratura 41865 m²
  • Udaljenost od mora 330 m
Za prodaju
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 16555
  • Kvadratura 17934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 30725
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 500 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 48899
  • Kvadratura 391200 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 43580
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 18 m
Za prodaju
2 670 000 € 494 €/m²
  • Kod objekta 41749
  • Kvadratura 5400 m²
  • Udaljenost od mora 370 m
Za prodaju
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64251
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
3 300 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 31004
  • Kvadratura 28800 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod objekta 12484
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
3 000 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 33304
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter