810 000 €
6090 €/m²
Property 64213 photo 1
Property 64213 photo 2
Property 64213 photo 3
Property 64213 photo 4
Property 64213 photo 5
Property 64213 photo 6
Property 64213 photo 7
Property 64213 photo 8
Property 64213 photo 9
Property 64213 photo 10
Property 64213 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodajumezoneta od 133 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 58918
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod objekta 58421
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod objekta 62730
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 64866
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 14288
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 630 m
Za prodaju
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod objekta 38715
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter