1 175 000 €
10217 €/m²
Property 58421 photo 1
Property 58421 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 840 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 115 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 5. spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 6. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56947
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Kod objekta 64181
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod objekta 62300
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 3649
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod objekta 58421
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod objekta 19657
  • Kvadratura 232 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Kod objekta 8247
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 58407
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod objekta 66049
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter