Prodaja - Mezoneta 290 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Nea Erithraia
945 000 €
3259 €/m²
Property 38715 photo 1
Property 38715 photo 2
Property 38715 photo 3
Property 38715 photo 4
Property 38715 photo 5
Property 38715 photo 6
Property 38715 photo 7
Property 38715 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 13200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 290 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 4 kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod objekta 63791
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
895 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 14287
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod objekta 64965
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod objekta 38715
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod objekta 65134
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod objekta 64719
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod objekta 63792
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63853
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter