765 000 €
5667 €/m²
Property 64866 photo 1
Property 64866 photo 2
Property 64866 photo 3
Property 64866 photo 4
Property 64866 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles , wood
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2499 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodajumezoneta od 135 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 5. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na 6. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Kod objekta 65346
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 7319
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 29965
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod objekta 57984
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 64866
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 61535
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 5254 €/m²
  • Kod objekta 57982
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter